Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ plastic coated welded wire mesh ] bij elkaar passen 45 producten.
Onderdompelend Plastic Laag Koolstofstaaldraad 0.15mm 6.0mm bedekte het Plastiek Gelast Draadnetwerk met een laag
| Productnaam: | Het plastiek bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag |
|---|---|
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
Laag Koolstofstaal 0.3mm Poeder bedekte Gelast Draadnetwerk 4mm Gabion- met een laagHexuitdraaidraad het Opleveren
| Productnaam: | gabionnetwerk |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | De laag Koolstofstaaldraad/de Ijzerdraad, Roestvrij staaldraad 201/304/304L/316/316L, galvaniseerde |
| Draadmaat: | 0.3 - 4mm of Vereiste |
0.5m Gelast Draadnetwerk 2m Roestvrij staal 201 Gelaste Omheining Mesh 3/8“ X 3/8“
| Productnaam: | gelast draadnetwerk |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Steekproef: | Verstrek |
1“ X 1/2“ Roestvrij staal 316 Gelaste Draad Mesh Construction Mesh Fence
| Productnaam: | gelast draadnetwerk |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Steekproef: | Verstrek |
Landbouwbedrijf Mesh Fencing 30m Gelaste Draad Mesh Stainless Steel Wire 201
| Productnaam: | gelast draadnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
1X2 gelaste Draad Mesh Panel SUS316L Mesh Industrial Equipment Protection
| Productnaam: | Het gelaste paneel van het draadnetwerk |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
304 6.0mm Gelaste Draad Mesh Fence 0.15mm het Netwerk van de Roestvrij staaldraad
| Productnaam: | de gelaste omheining van het draadnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
30m van het de Draadnetwerk van het Broodjes Lage Koolstofstaal Gelast de Draadnetwerk pvc
| Productnaam: | Pvc Gelast Draadnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
van de het Roestvrije staaldraad van 1/4x1/4 304L de Weerstand van de de Bladencorrosie van Mesh Roll Welded Wire Mesh
| Productnaam: | Het gelaste paneel van het draadnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
Vierkante opening 20 de 800 Gegalvaniseerde Draad Mesh Filter Screen van het Vleklassen
| Productnaam: | Het de Filterscherm van het vleklassen |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Filterdiameter: | Algemene 5 - 600 mm |

