Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ plastic coated welded wire mesh ] bij elkaar passen 45 producten.
Van het de Draad Lineaire Scheermes van het gras Groene Vlakke Scheermes Gegalvaniseerde het Lintdraad
| Productnaam: | Lineair/vlak Bladharingnet |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Gegalvaniseerde plaat, Roestvrij staalplaat, Hoogte - de draad van het kwaliteits Lage Koolstofstaal |
| Steekproef: | Kleine Vrije Steekproef |
Gele Anti beklimt van het de Rolprikkeldraad van het Prikkeldraadscheermes Enig de Schroefblad Gill Net
| Productnaam: | Het enige Haringnet van het Rolblad |
|---|---|
| Mterial: | Gegalvaniseerde plaat, Roestvrij staalplaat, Hoogte - de draad van het kwaliteits Lage Koolstofstaal |
| Steekproef: | Beschikbaar |
Het gegalvaniseerde van de de Nevelkleur van de Scheermesjedraad Prikkeldraad Zo scherp als een scheermes
| Productnaam: | Gegalvaniseerde Blad Rolling Kooi |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Gegalvaniseerde plaat, Roestvrij staalplaat, Hoogte - de draad van het kwaliteits Lage Koolstofstaal |
| Kwaliteit: | Hoog, Hoogste, Gloednieuw |
SUS201 20mm 60mm Gang 50mm van Metaalmesh grating vertical metal grate
| Productnaam: | Metaal Mesh Grating |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Dikte: | 3 - 50mm |
304 roestvrij staalgang die Horizontaal 50mm Uitgebreid Mesh Walkway raspen
| Productnaam: | Stapraad van Staalladder |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
Ventilatie 76mm de Bevloering van het het Staalnet van Metaalmesh grating SUS316
| Productnaam: | Metaal Mesh Grating |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
Netwerk 20 Filter Mesh Three Layers van 800 Cirkel de Fijne Mesh Screen Filter Copper Wire
| Productnaam: | Drie van het Filterlagen Scherm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Filterdiameter: | Algemene 5 - 600 mm |
Het enige de Filterscherm 600mm het Scherm van de Waterfilter Mesh Corrosion Resistance van het Laag304l Roestvrije staal
| Productnaam: | het scherm van de roestvrij staalfilter |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Steekproef: | Beschikbaar |
Gegalvaniseerd de Filternetwerk Op hoge temperatuur 20 van het Weerstandswater 800 het Ringvormige Filterscherm
| Productnaam: | Het ringvormige Filterscherm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Filterdiameter: | Algemene 5 - 600 mm |
Gegalvaniseerd Scheermesprikkeldraad 450mm 8M Security Razor Wire
| Productnaam: | Scheermesprikkeldraad |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Gegalvaniseerde plaat, Roestvrij staalplaat, Hoogte - de draad van het kwaliteits Lage Koolstofstaal |
| Nevelkleur: | Het blauw, Groen Gras, inkt Groen, Geel, enz. |

