Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ plastic coated welded wire mesh ] bij elkaar passen 45 producten.
0.5m 2m Landbouw Gelast Mesh Carbon Steel Wire Mesh 2X2
| Productnaam: | gelast draadnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
0.5m van de het Netwerk316l Bouw van de Roestvrij staaldraad de Draadnetwerk 2m
| Productnaam: | Het gelaste paneel van het draadnetwerk |
|---|---|
| Materiële Textuur van materiële Staalkwaliteit: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Draaddiameter: | 0.15mm6.0mm |
Van het het Netwerk1/2x1/2 Gegalvaniseerd Staal van de laag Koolstofstaaldraad de Draadnetwerk 30m
| Productnaam: | gelast draadnetwerk |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
Roestvrij staaldraad met hoge weerstand Mesh Panels 316 Gelast Mesh Panel 2m
| Productnaam: | gelast draadnetwerk |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Roestvrij staaldraad 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Breedte: | 0.5m — 2m |
Mesh Filter Screen Bare Edge Hemming Copper Wire Mesh Products
| Productnaam: | Draad Mesh Products |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
Zilveren Filterschijf 304 Roestvrij staaldraad Mesh Products Bare Edge Hemming
| Productnaam: | Draad Mesh Products |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
Drie Lagen de Gegalvaniseerde van de Ijzerdraad Filtermesh rectangle wire mesh products
| Productnaam: | Draad Mesh Products |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
De naakte Draad Mesh Products van Randhemming metal filter disc aluminum
| Productnaam: | Draad Mesh Products |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
Nederlandse Draad Mesh Filter 5mm 600mm het Scherm Naakte Rand van de Roestvrij staalfilter
| Productnaam: | het scherm van de roestvrij staalfilter |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
Het Schermfilter 20 800 Mesh Wire Mesh Products van het laag Koolstofstaalmetaal
| Productnaam: | Draad Mesh Products |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Filterdiameter: | Algemene 5 - 600 mm |

