Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ 1 2m plain dutch weave mesh ] bij elkaar passen 38 producten.
304L SS Zuurvast het Schermroestvrij staal Geweven Netwerk 1.2m
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| netwerk: | 1-500 NETWERK |
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
Het multidoel 30m/rolt Geweven 316 Roestvrij staal Mesh Screen
| Productnaam: | Roestvrij staalnetwerk |
|---|---|
| Netwerk: | 1-500 NETWERK |
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
300 600 Netwerk 0.035mm 0.018mm Mesh Stainless Steel Screen
| Productnaam: | Hoog Mesh Stainless Steel Screen |
|---|---|
| netwerk: | 300 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
Filter 400 0.028mm Duidelijk Weefselss Metaaldraad Mesh Screen
| Productnaam: | Roestvrij staalfilter |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
Hoogspanning Duidelijk Weefsel 200 Netwerk 0.058mm van het Roestvrij staalscherm
| Productnaam: | Het roestvrij staal Duidelijke Scherm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Lengte van Broodje: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
0.018mm Netwerk 300/500 van het Hittebewijs het Kleine Netwerk van het Roestvrij staalscherm
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Draaddiameter: | 2 - 0.018mm |
0.053mm 0.018mm de Draad Mesh For Screen Printing van het Keperstofroestvrije staal
| Productnaam: | Het Netwerk van de roestvrij staalkeperstof |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Draaddiameter: | 0.053 - 0.018mm |
600 Netwerkss Draaddoek 0.023mm van het de Doekscherm van de Roestvrij staaldraad de Drukindustrie
| Productnaam: | de doek van de roestvrij staaldraad |
|---|---|
| netwerk: | Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |

