Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ 1 2m plain dutch weave mesh ] bij elkaar passen 38 producten.
3/500 Nederlands Geweven Netwerk van de Weefseldraad SS201 0.025mm 2mm Roestvrij staal
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| Gatenvorm: | Vierkant Gat |
| Toepassing: | Productie |
Filtratie SS 316 30m Nederlandse Draad Mesh Woven Stainless Steel
| Productnaam: | Nederlands draadnetwerk |
|---|---|
| Norm: | AISI |
| Breedte: | Gewoonlijk 1m, 1.2m of anderen |
50m 1.2m Staaldraad Mesh Filter Screen Smooth Surface
| Productnaam: | Filternetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201,304,304L, 316,316L etc. |
| netwerk: | 1-500 NETWERK |
Filternetwerk 200 600 het Weefselnetwerk 0.053mm 0.018mm van de Roestvrij staalkeperstof
| Productnaam: | Het Weefselnetwerk van de roestvrij staalkeperstof |
|---|---|
| netwerk: | 200 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
2mm Netwerk 500 Netwerk 1.2m van het Roestvrij staalscherm van het Keperstofweefsel
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| Netwerk het openen: | 0.02523.37mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
316 het Roestvrij staalscherm 2mm Netwerk 0.018mm van het Keperstofweefsel
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| netwerk: | 300 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 316 |
304L SS Zuurvast het Schermroestvrij staal Geweven Netwerk 1.2m
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| netwerk: | 1-500 NETWERK |
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
Duidelijk Weefsel 500 Mesh Screen 0.025mm Hittebestendigheid
| Productnaam: | Het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
SS 304 Weefselstijl 1-500 MESH Stainless Steel Woven Mesh
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| Weefselstijl: | vlakte/keperstof/Nederlands weefsel |
| netwerk: | 1-500 NETWERK |
Van het het Roestvrije staalscherm van het filter Duidelijke Weefsel 304L Netwerk 23.37mm
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| netwerk: | 1 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | roestvrij staal 304L |

