Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ 1 2m plain dutch weave mesh ] bij elkaar passen 38 producten.
Doek van de het Roestvrije staal Industriële Filter van het keperstofweefsel 200 Netwerk 600
| Productnaam: | Doek van de roestvrij staal de Industriële Filter |
|---|---|
| Netwerk: | 200 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
1 600 Netwerk 2mm 0.018mm de Draadnetwerk SS304 van het Roestvrij staalscherm
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| netwerk: | 1 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS 316 23.4mm 0.026mm Materieel de Keperstof Dicht Netwerk van het Roestvrij staalscherm
| Productnaam: | Het Dichte Netwerk van de roestvrij staalkeperstof |
|---|---|
| Netwerk: | 1 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrije Steel316, 316L |
0.025mm 23.37mm het Roestvrij staalscherm Mesh Printing Dyeing
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
| netwerk: | 1 - Netwerk 600 |
0.074mm 0.023mm Roestvrij staal Mesh Screen 200 Dicht Weefsel 600
| Productnaam: | Netwerk van het roestvrij staal het Dichte Weefsel |
|---|---|
| netwerk: | 200 - Netwerk 600 |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS304L roestvrij staal 325 23.37mm 0.025mm Fijn Mesh Metal Screen
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalscherm |
|---|---|
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
| Materiaal: | roestvrij staal 304L |
SS 304 Zuurvaste het Broodje van Filtermesh screen stainless steel 30m/
| Productnaam: | Roestvrij staal Geweven Draadnetwerk |
|---|---|
| Netwerk: | 1-500 NETWERK |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
Natuurlijke Kleur SS 201 het Schermroestvrij staal Gauze Mesh van de Draadfilter
| Productnaam: | Roestvrij staal Geweven Draadnetwerk |
|---|---|
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
| Breedte: | Usually1M, 1.2m of anderen |
Draaddiameter 0.025mm 1mm Roestvrij staal Geweven Netwerk 201
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| netwerk: | 1-500 NETWERK |
| Lengte van Broodje: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
Roestvrij staal 304L 325 Netwerk van de Duidelijk Weefseldraad 0.043mm
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staal Duidelijke Weefsel |
|---|---|
| netwerk: | netwerk 325 |
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |

