Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ stainless steel filter mesh 5mm ] bij elkaar passen 26 producten.
Alkaliweerstand die 304 Netwerk 5mm Ringvormige 600mm omzomen van de Roestvrij staalfilter
| Productnaam: | Het ringvormige Filterscherm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
Natuurlijke Kleur SS 1M 1.2M Woven Stainless Steel Gauze Mesh
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| netwerk: | 1-500 NETWERK |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201,304,304L, 316,316L etc. |
Duidelijk Weefseldraad 0,025 2mm Zuurvast Roestvrij staal Geweven Netwerk
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| netwerk: | 1-500 NETWERK |
| Materiaal: | Roestvrij staal 201,304,304L, 316,316L etc. |
SS 316 Primaire Kleur 1.2m Filtratie Roestvrij staal Geweven Mesh Cloth
| Productnaam: | Roestvrij staal Geweven Mesh Cloth |
|---|---|
| Toepassing: | Productie |
| Weefselstijl: | vlakte/keperstof/Nederlands weefsel |
Nederlandse Draad Mesh Filter 5mm 600mm het Scherm Naakte Rand van de Roestvrij staalfilter
| Productnaam: | het scherm van de roestvrij staalfilter |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
SS316 1/400 het Geweven Netwerk van de Duidelijk Weefseldraad Roestvrij staal
| Productnaam: | roestvrij staal geweven netwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 0.0252mm |
| Lengte: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
Slijtageweerstand 5mm 100 Mesh Filter Screen 600mm de Filter van de Roestvrij staalrand
| Productnaam: | Randfilter |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
Sterke 302 Uitgebreide Comités 100mm van Metaalmesh stainless steel expanded metal
| Productnaam: | uitgebreid metaalnetwerk |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Laag Koolstofstaalplaat, 302, 304, 304L, 316, 316L-Roestvrij staalplaat, Aluminiumplaat, Koperplaat, |
| Breedte: | 0.2 - 2m, de Eis van Klanten |
Roestvrij staal 201 Blad Geperforeerde Comités van Metaalmesh smooth surface perforated mesh
| Productnaam: | Geperforeerd Metaalnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| bladdikte: | 0.2mm20mm |
SS201 Isolatie van ponsen de Eenvormige Mesh Perforated Metal Panels Sound
| Productnaam: | Het Netwerk van het roestvrij staalponsen |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| Steekproef: | Vrij |

