Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ stainless steel filter mesh 5mm ] bij elkaar passen 26 producten.
5mm 600mm de Filter van de het Metaalrand van Mesh Filter Bare Wire Mesh van de Ijzerdraad
| Productnaam: | Randfilter |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Steekproef: | Beschikbaar |
SS304 0.2mm Geperforeerd Metaalnetwerk 20mm Geperforeerde het Comité van het Metaalscherm Sterke Integriteit
| Productnaam: | Geperforeerd Metaalnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| Rolopening: | 1.5mm10mm |
0.2mm 1mm Geperforeerd Metaalnetwerk 20m Geperforeerde Muur 1.5mm 10mm van het Metaalscherm
| Productnaam: | Geperforeerd Metaalnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| Roldikte: | 0.2mm1mm |
5mm Metaal Mesh Filter Screen 600mm het Zwarte van het de Vleklassen van de Doek Multilaag de Extruderscherm
| Productnaam: | Het de Filterscherm van het vleklassen |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Netwerk: | Over het algemeen netwerk 20 - 800 |
5m het 20m Geperforeerde Geperforeerde Staal Mesh Sheets Uniform Mesh van het Metaalnetwerk SUS304
| Productnaam: | Geperforeerd Metaalnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| bladdikte: | 0.2mm20mm |
Aluminiumplaat 0.5m Uitzetbaar Draadnetwerk 12m Uitgebreid Aluminiumnetwerk
| Productnaam: | uitgebreid metaalnetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumplaat |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
5mm 600mm de Draad Mesh Products van Kopermesh filter bare edge hemming
| Productnaam: | Draad Mesh Products |
|---|---|
| Materiaal: | 304 galvaniseerde het het Roestvrije staalnetwerk van、 304L、 316、 316L, Nederlands Draadnetwerk, Zwa |
| Steekproef: | Beschikbaar |
0.2mm 20mm Geperforeerd Mesh Screen 0.5mm 200mm Ponsen Mesh Width 1.5m Lengte 5m
| Productnaam: | Ponsennetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| Grootte: | Aangepaste Grootte |
Blad van Mesh Metal Punching Perforated Mesh van het nevel het Plastic Koolstofstaal
| Productnaam: | Ponsennetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| Roldikte: | 0.2mm1mm |
Netwerk van het het Blad304l 0.2mm 1mm Ponsen van het Pharma het Materiaal Geperforeerde Metaal
| Productnaam: | Ponsennetwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 201/304 Blad, Laag Koolstofstaalblad, galvaniseerde Blad |
| Rolopening: | 1.5mm10mm |

