Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ plug in galvanized steel grating ] bij elkaar passen 8 producten.
Verticaal Koolstofstaal die 34mm Stop in Gegalvaniseerde Staalgrating raspen
| Productnaam: | Stop in Staalgrating |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
SS 316 verdrijft Hitte 100mm Metaal Mesh Grating Horizontal Bar Spacing
| Productnaam: | Metaal Mesh Grating |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
SUS201 20mm 60mm Gang 50mm van Metaalmesh grating vertical metal grate
| Productnaam: | Metaal Mesh Grating |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Dikte: | 3 - 50mm |
304 roestvrij staalgang die Horizontaal 50mm Uitgebreid Mesh Walkway raspen
| Productnaam: | Stapraad van Staalladder |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
Blad van het Koolstofstaal Dicht Geraspt Metaal 20mm 60mm de Bevloering van het Metaalnet
| Productnaam: | dichte staalgrating |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
25mm de Bargrating van Metaalmesh grating plastic dipping metal de Verticaal van de Nevelkleur
| Productnaam: | Metaal Mesh Grating |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
60mm Grating van de Staalgang het Poeder bedekte Explosiebestendig Dicht Staal Mesh Flooring met een laag
| Productnaam: | dichte staalgrating |
|---|---|
| Materiële Textuur van materiële Staalkwaliteit: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
35mm van de het Metaalrooster van Metaalmesh grating powder coated expanded de Nevelkleur
| Productnaam: | Metaal Mesh Grating |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
1

