Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ metal mesh grating 304 ] bij elkaar passen 15 producten.
3mm Ventilatiestaal Mesh Walkway Panels 50mm de Plaat van de Geuldekking SUS201
| Productnaam: | Staalgrating de Plaat van de Geuldekking |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
Koude Galvaniserende Rooster 30mm van het Koolstofstaal Op zwaar werk berekende Metaal Grating van het Platformstaal
| Productnaam: | Grating van het platformstaal |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
De Gangnetwerk 40mm van het antisteunbalk Verticaal Staal Elektro Getande Gegalvaniseerde Staalgrating
| Productnaam: | getande staalgrating |
|---|---|
| Materiële Textuur van materiële Staalkwaliteit: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |
20mm Koolstofstaal die 60mm de Ganggrating raspen van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Staal
| Productnaam: | Grating van het sectorstaal |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Dikte: | 3 - 50mm |
Verticaal Koolstofstaal die 34mm Stop in Gegalvaniseerde Staalgrating raspen
| Productnaam: | Stop in Staalgrating |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal, Roestvrij staal 201/304/316 |
| Breedte: | 20 - 60mm |

