Alle producten
-
roestvrij staal geweven netwerk
-
Het netwerk van de roestvrij staaldiamant
-
Het Netwerk van het roestvrij staalscherm
-
Dunne Roestvrij staaldraad
-
Scheermesprikkeldraad
-
Metaal Mesh Grating
-
gelast draadnetwerk
-
Geperforeerd Metaalnetwerk
-
Geplooid draadnetwerk
-
Hexagonaal draadnetwerk
-
uitgebreid metaalnetwerk
-
Draad Mesh Products
-
GeorgeDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
AlexandraGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket. -
Elanedoor zeer goede mededeling alle opgeloste problemen, tevreden met mijn aankoop.
Contactpersoon :
Xia
zoekwoorden [ expanded metal mesh 8mm ] bij elkaar passen 19 producten.
Van het het Netwerkpvc Met een laag bedekt Ijzer van de gangen Laag Koolstof Uitgebreid Plaat de Draadnetwerk
| Productnaam: | Het Netwerk van de ijzerplaat |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Laag Koolstofstaalplaat, 302, 304, 304L, 316, 316L-Roestvrij staalplaat, Aluminiumplaat, Koperplaat, |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
301SS plaat 2.5mm Uitgebreid Netwerk van de Metaaldraad 100mm Pedaal Uitgebreid Draadnetwerk
| Productnaam: | Netto pedaal |
|---|---|
| Textuur van materiaal: | Laag Koolstofstaalplaat, 302, 304, 304L, 316, 316L-Roestvrij staalplaat, Aluminiumplaat, Koperplaat, |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
Netwerk 11 0.8mm Diamond Shape Steel Expanded Diamond Netwerk
| Productnaam: | Het netwerk van de roestvrij staaldiamant |
|---|---|
| Lengte van Broodje: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
| Materiaal: | SS 201/304/316/304L/316L |
Netwerk 10 0.9mm Roestvrij staal Diamond Mesh 304ss Uitgebreid Diamond Mesh
| Productnaam: | Het netwerk van de roestvrij staaldiamant |
|---|---|
| Netwerktelling: | netwerk 10 |
| Materiaal: | SS 201/304/316/304L/316L |
Netwerk 10 14 0.5mm 1mm Roestvrij staal Uitgebreid Diamond Mesh
| Productnaam: | Het netwerk van de roestvrij staaldiamant |
|---|---|
| Materiaal: | SS 201/304/316/304L/316L |
| Lengte van Broodje: | 30m/roll 50m/roll of zonodig |
Zwarte 1m SS304 Kogelvrij Uitgebreid Diamond Mesh
| Productnaam: | Kogelvrij Netwerk |
|---|---|
| Netwerktelling: | 10-14 netwerk |
| Diameterwaaier: | 0.5mm - 1mm |
Zwart Roestvrij staal 14 Draad 0.5mm Uitgebreid Metaal Diamond Mesh
| Productnaam: | Het netwerk van de roestvrij staaldiamant |
|---|---|
| Materiaal: | SS 201/304/316/304L/316L |
| Kleur: | Lichaam/zwarte/wit/Kleurrijk/Klantgericht |
Het zuurvaste 316SS Uitgebreide Netwerk van de de Rekplaat van Mesh Sheets LWM 4.5mm 200mm
| Productnaam: | De Plaatnetwerk van de roestvrij staalrek |
|---|---|
| staalkwaliteit: | Laag Koolstofstaalplaat, 302, 304, 304L, 316, 316L-Roestvrij staalplaat, Aluminiumplaat, Koperplaat, |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
Lengte 0.5m Uitgebreid Mesh Panels 12m Ponsen Mesh Drawing Net van de Corrosieweerstand 304L
| Productnaam: | Netto roestvrij staalponsen en Tekening |
|---|---|
| Materiaal: | Laag Koolstofstaalplaat, 302, 304, 304L, 316, 316L-Roestvrij staalplaat, Aluminiumplaat, Koperplaat, |
| SWM: | 2.5 - 100mm |

